O nas

DriveSelect

Motoryzacja to nasza pasja i jej odbicie znajdziesz w DriveSelect. Do naszej oferty trafiają tylko takie samochody, którymi sami chcielibyśmy jeździć. Znajdujemy je w źródłach, które mogą być nieco zaskakujące: w firmach specjalizujących się w zarządzaniu flotą (CFM) i wypożyczalniach samochodowych (RAC). Auta pozyskujemy również na rynku wtórnym: wyszukujemy atrakcyjne samochody krajowe po pierwszym-drugim właścicielu.

Wiemy, co możesz pomyśleć: wypożyczalnie?! Przecież to zajeżdżone samochody! Jeśli mówimy o wypożyczalniach znanych nam z wakacji, to owszem, ale funkcjonuje wiele wypożyczalni oferujących najem długoterminowy. Tam potrafią trafić się prawdziwe perełki – zadbane, kilkuletnie samochody z jednym-dwoma użytkownikami, których eksploatację nadzorował profesjonalny Fleet Manager. Takich aut szukamy i takie właśnie znajdziesz w DriveSelect.

Nie tylko sprzedaż

Nasza działalność to jednak nie tylko komis – oferujemy także usługi dodatkowe. Przede wszystkim, kupując w DriveSelect, możesz zostawić poprzedni samochód w rozliczeniu: oszczędzisz czas, a my zaoferujemy Ci dobrą cenę. Możesz liczyć również na atrakcyjne oferty ubezpieczenia oraz finansowania zakupu.

Dodatkowo, jeśli podpiszesz z nami umowę zarządzania na rok, otrzymasz:

  • 15% rabatu na usługi serwisowe
  • Obsługę napraw blacharsko-lakierniczych
  • Pomoc w razie wypadku lub szkody
  • Telefoniczne wsparcie techniczne konsultantów w trybie 24/7

Tylko wyselekcjonowane samochody używane

Oferujemy sprawdzone samochody z niskim przebiegiem